Tööstuslikud mõõtmise- ja juhtimise rakendused

Mitmekesine valik erinevatele rakendustele orienteeritud süsteeme ning elektroonilisi mõõtmis- ja juhtimisseadmeid protsesside jälgimiseks ja juhtimiseks erinevates tööstuslikes lahendustes

Lahendused erinevatele tööstusrakendustele


Pilvepõhine süsteem, mis võimaldab salvestada mõõteandmeid ning nendele kõikjalt ligipääseda

Suuremate objektide erinevate gaaside monitooring- ja kontrollsüsteem

Teravilja silode temperatuuri monitooringusüsteem

Puidukuivatite juhtimisesüsteem

Väiksemate objektide erinevate gaaside monitooring- ja kontrollsüsteem

Teravilja silode temperatuuri monitooringusüsteem

Tooted erinevatelt Euroopa aparaaditootjatelt


Dinel s.r.o-products
Dinel, s.r.o. on juhtiv taseme- ja voolumõõtesüsteemide tootja Tšehhis. Viimastel aastatel jõudsalt kasvanud on ettevõte nüüd üks juhtivamaid ettevõtteid taseme ning voolu rakendustes.
Crowcon-products
Crowcon Detection Instruments Ltd on osa Halma ettevõtete perekonnast, mis on pühendunud ohutus-, tervise- ja keskkonnatehnoloogiate pakkumisele, et toetada organisatsioone erinevates tööstusharudes.
Rotronic AG-products
Rotronic AG pakub tööstusrakendustele juhtivaid suhtelise niiskuse, temperatuuri, süsinikdioksiidi, diferentsiaalrõhu ja veeaktiivsuse mõõtmisseadmeid, mida kasutatakse kõigis tööstusharudes, kus ülima mõõtmistäpsus, stabiilsus ja töökindlus on olulised.
Comet System s.r.o-products
Euroopa juhtiv temperatuuri, niiskuse, atmosfäärirõhu, süsinikdioksiidi CO2 saatjate, andmesalvestajate, seiresüsteemide, andmehõivesüsteemide, termomeetrite, hügromeetrite ning baromeetrite seadmete tootja.
Elmetron Sp. j-products
Elmetron Sp.j on elektrooniliste mõõteriistade tootja, kes on spetsialiseerunud ph- ja termomeetritele, ioon-, juhtivus-, soolsus- hapniku- ja niiskusemõõturitele.
Kimo Instruments-products
Kimo arendab ning toodab seadmeid õhuparameetrite mõõtmiseks ja jälgimiseks nagu näiteks rõhk, temperatuur, niiskus, õhukiirus, õhuvool, õhukvaliteet, tahhomeetria, helitase, valgustus ning valgus.
Evikon MCI-products
Evikon MCI on Põhja-Euroopas asuv aparatuurifirma Eestis. Ettevõte on spetsialiseerunud anduripõhiste elektrooniliste mõõteriistade arendamisele, tootmisele ja turustamisele tööstus- ja hooneautomaatika rakenduste jaoks.