E2704

Tasemeandur koos RS485 digitaalliidesega

Omadused
  • Täpne, usaldusväärne
  • Lihtne paigaldada
  • Mõõtevarras lõigatav sobiva pikkuseni
  • Modbus ASCII või Omnicomm protokoll
  • EIA485 jadaliides
Kirjeldus

Evikon E2700 seeria digitaalliidesega tasemeandurid on ette nähtud kütusetaseme täpseks mõõtmiseks kas sõidukite kütusepaakides või statsionaarsetes mahutites. Rakendused hõlmavad sõidukite jälgimise ja transpordi haldussüsteeme. Ülitundlik mahtuvuslik tehnoloogia, tugev konstruktsioon ja täisdigitaalne signaalitöötlus tagavad stabiilse, täpse ja usaldusväärse mõõtmise.

Taseme eraldusvõime on 0,1% mõõtevahemikust, reeglina 0,07 mm. Seega saab tagada suurt täpsust ka madalates paakides. Tänu kahele seadistatavale digitaalsele integreerimisfiltrile ei mõjuta lühiajalised kütusetaseme kõikumised mõõtetulemust. Sisemine 32-punkti kalibratsioonisüsteem võimaldab saavutada väga kõrge lineaarsusega väljundit kasutaja poolt määratud mahuühikutes.

E2700 seeria tasemeandur on hoolikalt projekteeritud parima funktsionaalsuse ja töökindluse tagamiseks. Anduri varras on valmistatud kergsulamist, mis tagab korrosioonikindluse ja jäikuse. Vertikaalne ava vardas vähendab ummistuste ohtul, hõlbustab varda puhastamist ja hooldust ning parandab anduri reaktsiooniaega võrreldes traditsioonilise suletud toruga. Anduri elektrooniline osa on täielikult kaitstud mehaaniliste vigastuste ja keskonnamõju eest.

Anduri varrast saab keskkonda sobitamiseks lihtsasti lühendada esialgsest pikkusest kuni 20% pikkuseni. Kaks standardset pikkust, mis sobivad enamikku kütusepaakidesse on L800 mm, mida võib lühendada kuni 100 mm pikkuseni ja L1600 mm, mida saab lühendada kuni 100 mm pikkuseni. Maksimaalne varda pikkus on L2400 mm.


Tehnilised andmed
Mõõtetundlikkus
> 2 ühikut mm kohta, tüüpiliselt 15 ühikut mm kohta
Resolutsioon
< 0.1% mõõtevahemikust, tüüpiliselt 0.07 mm
Ümbritseva tempertuuri mõju
< 0.03%, tüüpiliselt ±0.01% / °C
Töötemperatuur
-40...+85 °C, 0...100 %RH, kaitseklass IP67
Mõõtevarda pikkus
800 / 1600 mm standard, kuni 2400 mm tellitav
Digitaalliides
3-sooneline kaabel, adresseeritav EIA485 jadaliides